HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


SİZE SÖYLEYECEKLERİMİZ VAR !

Eğer kendinize; Büyük şehirde yaşıyorum, haftanın beş günü çalışma hayatında yoğun stres yaşıyorum. Dinlemeye, ruhumu dinlendirmeye ve sevdiklerim ile beraber olmaya onlarla hoşça vakit geçirmeye ihtiyacım var diyorsanız.

Bunu size sağlayan mekanları seçin işte Çeşme Ayasaranda'da İmren Restaurant'ta bu mekanlardan biri olarak hizmetinizde. Özelliği deniz kenarında, yeşiller içinde gürültüden uzak. Ulaşım ve park sorunu yok. Seçkin personeli ile kendinizi aile ortamında hissedebileceğiniz alışkanlık yapıp kopamayacağınız bu mekanda sizleri güler yüzle uğurlamak bizim işimiz. Hizmet anlayışımıza ve sahip olduğumuz güzelliklere inancımız tam.
Bir kere gelmeniz yeterli.
İnanıyoruz ki tadı damağınızda kalacak :)

KALİTE POLİTİKAMIZ

Yemek üretim sürecinde sağlıklı ve leziz yemekler üretilip müşteri isteklerinin karşılanması, sağlıklı ve sıhhî ortamlarda yemek üretimini yapılması. Türk Mutfağı'ndan en leziz örneklerin en kaliteli malzemeler kullanarak üretimini yapmak ve tüketim noktasına kadar yemek kalitesini sağlanmasıdır.

TECRÜBELİ ELEMANLAR

Mönülerimiz uzman diyetisyenimiz kontrolünde oluşturulmaktadır, kalori değeri, lezzet uyumu ve en önemlisi çeşitliliğe azami dikkat gösterilmektedir. Sektörde deneyimli aşçılarımız ve yardımcıları Türkiye'nin her bir köşesinde yöresel yemekler konusunda tecrübe kazanmış olup yemekler uzman aşçılarımız tarafından yapılmaktadır.